Yazan / Çizen : Admin Panpa 21 Kasım 2016

karikatür, Karikatür Çizimlerim, mizah, tecavüz yasası, çocuk istismarı, tecavüz meşrulaştırılamaz, tecavüz karikatür, dindar kafası, yobaz kafası, küçük kızı koynuna, akp karikatür,
Bu konuyla ilgili çok doluyum, anlatamam o derece, yazsam sayfalar olur. Onca işimin gücümün arasında sinirden, dayanamadım oturup çizdim bir şeyler. Fakat rahatlayabildim mi? Hayır. Çünkü benim vicdanım binlerce tecavüzcüye af çıkararak sokağa salacak kadar, madem tecavüz etti kızı alsın ceza almasın yada cezası hafiflesin diyecek kadar FOLLOŞ değil. Bu konuyla ilgili bir yazı da yazacağım elbet.
İyi günler diyeceğim ama, bu ülkede "iyi gün" ne mümkün !

ÇİZİM VE YAZILARIN TELİF HAKKI A.KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

10 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

 1. şakası,karikatürü bile can yakıcı iç sızlatıcı...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne yazık ki bu can sıkıcı olaya destek çıkan ve hatta utanmadan savunan yoğun bir nüfus var bu ülkede...

   Sil
  2. abi keşke başka bir şekilde hicvetseydin ..olanlar ve ş-olaylar neredeyse gerçek ama bu karikatür çok ama çok öldürücü..

   Sil
  3. Daha yumuşak hicv edemem hatta aynı çizgide daha çizeceğim çok şey var. Neden ağır hicv ettiğimi de söyleyeyim. Din adına her şeyi körelmiş bu insanların gözüne bir şekilde sokmam lazım, g-tlerine kaçmış olan VİCDANlarını bir şekilde o bölgelerden çekerek asıl yerine getirmem gerek. Bunu da onların ancak gözüne sokarak, bakın sizin yüzünüzden, zihniyetinizden dolayı çocuklarınız bu halde diyerek yapabilirim. Gerçekler acıdır, bizim halk canı acımadan hiçbir zaman uyanmadı, uyanmaz da...

   Sil
  4. o kadar iğrenç bir durum ki bu akıldan geçmesi bile eziyet veriyor insan olana...dediğin şu anlamda çok doğru ki bizim millet dediğimiz sürü maalesef bir şeyler başına gelince olayın vahametinin farkına varıyor..

   Sil
 2. Eline sağlık. 👌👍👏👏
  Ve hiç abartı yok bence...

  YanıtlaSil
 3. Mantık artık şu olacak (olmaması dileğiyle);

  ''Seviyorsan git tecavüz et kanka''

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar.
  Ülkemizin kanayan yarasına parmak basmışsınız. Konuyu tam uygulama doğrultusunda maharetli çizgilerinizle anlatmışsınız. Kaleminize ve yüreğinize sağlıklar dilerim. Bu yaranın kanını dindirmek ve bu yarayı iyileştirmek onların elinde. Tecavüzcüye en ağır cezayı vereceksin. Çarptırılacağı bu cezanın korkusuyla bu haltı yemeyi şöyle bir kenara bırakın, aklından bile geçiremesin. İnşAllah!..
  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları