Yazan / Çizen : Admin Panpa 30 Ocak 2017

android.com durduruldu, system UI durduruldu, güncelleme hatası, android sorun çözümü, telefon kilitlenmesi, android işlemci sorunu, UI durduruldu
Yaaa gördünüz mü, mizah yazılarını da geçtim artık size dehnolojük yardımlarda da bulunup el uzatıyorum, bir sonraki adımım ise bedava makarna dağıtıp siyasete girmek olacak.

Efenim Sansumg telefonum mala bağladı geçenlerde, haberim yoktu meğer bu aralar çoğu android işlemcili telefonun cinsel problemi varmış. Ablama gittiğim sohbet ederen benim telefon bozuldu, hata verip kitleniyor demeye kalmadı, ablam atladı ortaya "benimki de aynı lan, ekranı da mavi oldu dedi" o arada eniştem sağdan kafa topuna çıktı, telefonunu uzatıp "benimkide kitleniyo UI falan diyo" dedi.

Sonra "ulen bu hepimizde varsa demekki benim telefon bozulmadı, yani olay androidle ilgili ve bennnn bu oyunu bozarıııııım uleeeeyyyynnnn" dedim. Neticede araştırmayı seven, bi sorun görünce "bunun çözüp öğrenmem gerek hulen" diyen zikindrik bi yapım var.

Neyse efem kendimi pohpohlamayı bırakıp size sorunun çözümünü yazarım.
Efenim bu iki sorundan da aşağıdaki iki yöntemle kurtulabiliyorsunuz (abaaaaoooo yazdıktan sonra fark ettim -yorsunuz falan yazdım, gitti mahalle ağzı)

1-) Uygulamalarınıza girin ve google tarayıcıları ile diğer google uygulamalarının güncellemelerini kaldırın. Bakın programı kaldırın demiyom he, güncellemelerini kaldırın. Bu genelde sorunu çözüyo, bugün bizzat kendiminkini bu şekilde kurtardım.

2-) Cm Security denen bi vürus programı abimiz var, eli sopalı bi abimiz bu, ben istemem beleş makarna kömür falan, nerede bu sorunu yaratan diyip tekme tokat girişip sorununuza çözebiliyo kendisi.

Umarım biçoğunuza yardımcı olmuştur, yapamazsanız videoya çekip yükleyeceğim, napayım daha napayım at mı keseyim elimden gelen budur.
Hadi görüşmek üzere, adios amigos, patos, çitos, çerezos...

ÇİZİM VE YAZILARIN TELİF HAKKI A.KARA'YA AİTTİR.ÇALINMASI VE KOPYALANMASI 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNUN 81.MADDESİ İTİBARİYLE YASAKTIR !

3 Yorum - UYARILAR: Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır!

  1. Hahaha:)) Mizah diliyle teknik yardım..
    Ben daha öyle bi sorunla karşılaşmadım ama biliyorum ki çözüm burada. Thanks ve de tebrikss..

    YanıtlaSil
  2. Diğer sitelerde araştırmaya üşenmiştim. Dediğini yapınca düzeliyor. Sağol admincik

    YanıtlaSil

Youtube'de Abone Ol, Yeni Videolardan Haberdar Ol :)

ÜYE OL | Takipte Kal !

Rastgele Yayınlar

Tüm Makale ve Çizimlerin telif hakları Abdullah KARA'ya aittir !. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yaz Bakalım :)

Ad

E-posta *

Mesaj *

KAYIT OL | Yeni Yayınlardan, Karikatürlerden ve Hediye Çizim Etkinliklerinden Maille Haber Al !

Copyright © 2013 Admin Panpa / Mizah - Metrominimalist - Powered by Blogger - Desiger J.Djogan - Editleyen Özel Çizim - © Telif Hakları